AMATÖR LİGLER ERTELENDİ
$baslik

Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Malatya il merkezi ve ilçelerdeki Amatör futbol müsabakaları 1 hafta ileri tarihe ertelendi. Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(MASKF) Başkanı Seyfullah Özdemir konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Malatya il merkezi ve ilçelerdeki Amatör futbol müsabakaları 1 hafta ileri tarihe ertelendi” dedi. Malatya’da etkili olan kar yağışı nedeniyle saha zemini temizleme çalışmalarının hafta sonu maçlarına yetişmeyeceği düşünülerek, amatör futbol müsabakaları 1 hafta sonraya ertelendi.

Bölgesel Amatör Lig’de İnönü Üniversitespor ile Karaköprü Belediyespor arasında oynanacak 12.hafta müsabakasının ise temizliği tamamlanan 3 Nolu sahada oynanacağı belirtildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan MASKF İl Başkanı Seyfullah Özdemir, “Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Malatya il merkezi ve ilçelerdeki Amatör futbol müsabakaları 1 hafta ileri tarihe ertelendi. Sadece Bölgesel Amatör Lig’de İnönü Üniversitespor ile Karaköprü Belediyespor arasında 12.hafta müsabakası oynanacak. Tüm kulüplerimize duyurulur” diye konuştu.

 

 

Copyright © 2016. Arguvan Belediyesi.