MEHMET KIZILDAŞ PERSONELİ İLE AKŞAM YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Arguvan Belediyesi olarak yeni yıl öncesi düzenlediğimiz akşam yemeğinde CHP Arguvan İlçe Başkanımız Ekber Aslantürk, CHP Arguvan Kadın Kolları Başkanımız Gül Nilay Mıllaoğlu, Belediye Meclis Üyelerimiz Hasan Yılmaz, Avni Çıplak, İlhan Balı, Hasan Karael, Arguvan Fırat Edaş Şube Şefimiz Kemal Kuşcu ve mesai arkadaşları, Arguvan Yol Alt Yapı Ekip Şefimiz Lütfü Arpacı ve mesai arkadaşları, Malatya Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye çalışanlarımız, Maski çalışanları, kıymetli belediye personelimiz ve aileleri ile bir araya geldik.

"Göreve geldiğimiz günden bugüne, sizlerle birlikte bir yılı daha geri de bıraktık. Arguvan’ımız için güzel işler, doğru projeler yaptık. Hep birlikte ilçemize ve Arguvan’lılara hizmet etmeye devam edeceğiz. Bildiğiniz üzere hayata geçirdiğimiz proje ve çalışmalarımız hem Arguvan’lılar hem de il dışındaki hemşerilerimiz tarafından ciddi anlamda kabul görülüyor ve çalışmalarımız birçok ödüle layık görülüyor. Bununla övünüyoruz, çünkü biz bu projeleri sizlerle birlikte hayata geçiriyoruz. Sizler Arguvan Belediyesinin görünen yüzlerisiniz. Çünkü cadde, sokak ve mahallelerde sizler varsınız. Bizler belediyemizin ve çalışanlarımızın yaptığı hizmetlerle Arguvan’lı hemşerilerimizin yaşam standardını ve yaşam kalitesini daha yukarılara çekmeye çalışıyoruz. İnsanlarımızın daha sağlıklı daha temiz ortamlarda yaşayabilmeleri için elimizden gelen gayret ve çabayı gösteriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmetlerimize ve çalışmalarımıza hep birlikte devam edeceğiz. Yeni dönemde farklı projelerimizle Arguvan’ımızın imajını daha da yukarılara taşımak için çalışmalarımızı ivedilikle sürdüreceğiz. Arguvan’ı Malatya’daki örnek ilçelerden birisi yaptık. Partisi, görüşü düşüncesi ne olursa olsun, herkes Arguvan’ı örnek belediye olarak gösteriyor. Bu bizlerin hep birlikte ekip olarak çalışmamızı sayesinde gerçekleşti”.

Yeni yılın Türkiye’ye ve tüm dünyaya, sağlık, mutluluk, huzur getirmesini temenni ediyor, yeni yılınızı canı gönülden kutluyorum.

Sayfayı paylaş